Skip to main content

Na začiatok by som sa Vám rada predstavila, volám sa Marta Kučmová a s „vizážistikou“ som začala v roku 2018 popri materskej dovolenke, vtedy som začala objavovať svet make-upu a skin-care, zo začiatku som sa učila a skúšala sama na sebe a blízkych v okolí. Absolvovala som niekoľko kurzov samo líčenia a vizáže, ktoré posunuli moje objavovanie na vášeň.

V roku 2022 som sa rozhodla posunúť na profesionálnu úroveň vo vizážistike a absolvovala som týždenný kurz v Make-Up Institute Prague, tiež som absolvovala kurz zameraný na nevesty a to svadobný make-up, ktorý musí byť samozrejme dokonalý a trvácny.

Za tie roky som sa teda čo to naučila a pred samotným líčením je veľmi dôležitá príprava pleti, či už v deň vizáže ale aj týždne predtým, hlavne u nevesty. Či už ste nevesta, družička, svadobná mama alebo hosť na svadbe, s každou z Vás som v pravidelnom kontakte ešte pred samotným dňom svadby alebo udalosťou, ktorá Vás čaká.

Vaša profesionálna vizážistka Marta Kučmová

svadobný ornament

Marta Kučmová

Ku každej pristupujem individuálne, či už je to nevesta, družička alebo svadobná mama. Poviete mi Vašu predstavu, či sa líčite, či chcete jemné alebo výraznejšie líčenie a spoločne vyčaríme dokonalú vizáž, tak aby sme podčiarkli to čo je na Vás krásne, prípadne dáme do úzadia s čím nie ste spokojná.

V líčení som veľký detailista a riadim sa heslom „menej je viac“, no ako sa tiež povie, „náš zákazník, náš pán“. Ako som spomínala už vyššie je to všetko o komunikácii a spoločnej harmónii.

Či už ste nevesta alebo chcete mať len istotu, doporučujem skúšku líčenia, kde preberieme všetky potrebné otázky a vyskúšame všetko tak aby ste v daný deň svadby neboli v časovej alebo psychickej tiesni. Predsa len je to jeden z najkrajších dni Vášho života a má byť plný pozitívnych emócií, a ja mám byť jednou z tých, ktorá Vám vykúzli úsmev na perách.

KONTAKTUJTE MA

"*" označuje povinné polia

Dátum vašej svadby