Skip to main content
Penzión San Martin - Svadba Martin - Logo

Novo-vytvorený svadobný priestor v penzióne San Martin v Martine Vás uchváti svojim dizajnom, kombináciou dreva, kovu a kameňa. Pohodlne v ňom usadíte a pohostíte 90 hostí. Trendy dizajn Vašej svadby podčiarknu prekrásne drevené stoly.

Svadobné menu i večerný  bufet, Vám pripravíme podľa priania. Naši kuchári dbajú na čerstvosť surovín, dokonalú chuť a vizuálny zážitok. Profesionálna a milá obsluha sa postará o Váš komfort a pohodlie.

Váš svadobný penzión San Martin.

svadobný ornament

Penzión San Martin

S priestorom je spojená i krásna záhrada, ktorá je dokonalá pre Váš svadobný obrad, či svadobné fotenie. Súčasťou je i terasa s posedením, na ktorej si Vaši  hostia radi oddýchnu. Záhradný priestor ponúka veľa možností na ozvláštnenie vašej svadobnej hostiny, či zábavu pre vašich svadobných hostí.

Vašich svadobných hostí radi ubytujeme priamo v našom penzióne. Na relax pred svadbou, či posvadobný oddych ponúkneme Vašim priateľom pobyt v našom wellnese, či dokonalé thajské masáže.

Radi Vás prevedieme našou záhradou, ukážeme Vám náš krásny svadobný priestor a spoločne vytvoríme Váš prekrásny svadobný deň.

KONTAKTUJTE MA

"*" označuje povinné polia

Dátum