Skip to main content

Potešenie z papiera predstavuje ručnú výrobu svadobných tlačovín od oznámení, menoviek, svadobného menu, číslovania stolov, výroby zasadacieho poriadku, či kartičiek pre družičky.

V našej dielni si môžete vybrať tlačené oznámenia, ale aj zložitejšie, vyrábané ručne. Dizajn oznámení je prispôsobený požiadavkám klientov. Radi si vypočujeme Vaše nápady, či predstavy na oznámenia a spracujeme ich do najmenšieho detailu, či už uprednostníte jemnú klasiku, minimalizmus, alebo máte náročnejšie požiadavky.

Okrem dizajnu oznámenia si môžete vyberať z rôznych odtieňov, či textúry papiera.

Doba dodania je obyčajne do dvoch týždňov od zadania požiadavky, určite je však dobré si oznámenia objednať s časovým predstihom. Nejaký čas trvá odsúhlasenie konečného dizajnu. Vzor oznámení máte v prípade uskutočnenia objednávky bezplatne.

Vaše Potešenie z papiera

svadobný ornament

Danica HUDOBOVÁ – Potešenie z papiera

Za značkou Potešenie z papiera stojí zakladateľka Danica Hudobová a jej pár pomocníkov. Svoje pracovisko nazývam dielňou, nakoľko sa nevenujem len tlači, ale aj tvorbe z papiera, tzv. scrapbookingu. Okrem svadobných tlačovín vyrábam narodeninové, či sezónne pozdravy, darčekové krabičky, ďakovné kartičky, pozvánky na oslavy, promočné oznámenia a čokoľvek čo si moji zákazníci zaželajú. Dielňa je pre mňa tvorivým rajom, v ktorom sa vždy cítim bezpečne a vďačne za každú príležitosť vyrobiť papierové zázraky, ktorých úlohou je potešiť koncového adresáta.

KONTAKTUJTE MA