Skip to main content
Šperk-Karen Logo

Keď človek v tom, čo hľadá, nemá jasno, hľadanie je nesmierne ťažké. Zámer je najsilnejšou silou a dokáže veľmi silno vplývať na naše zmysly. Obzvlášť intenzívny je v našom svete šperkov, kde sa nemusíte uspokojiť iba s tým, čo už existuje. Vytvoriť originálny a jedinečný šperk na zákazku podľa vibrácií vašej fantázie či najtajnejších snov vyvolenej je našou silnou devízou. Ako sa však prehupnúť od predstavy k činu?

Sme obchod zaoberajúci sa výrobou a predajom moderných zlatých a strieborných šperkov. Ponúkame Vám extravagantné šperky, svadobné obrúčky ale aj šperky na každodenné nosenie.

Šperk-Karen, Vaše svadobné obrúčky a šperky na mieru

svadobný ornament

Šperk-Karen svadobné obrúčky a šperky na mieru

Vašou výhodou u nás je variabilita, ktorú ponúkame. Na obrúčkach Vám vieme upraviť farebnosť materiálu, povrchovú úpravu, počet a veľkosť kamienkov, či už si vyberiete zirkóny alebo pravé brilianty. Na výrobu používame vlastnú puncovým úradom certifikovanú zliatinu 14 karátového, alebo 18 karátového zlata, ktoré je určené výhradne na výrobu šperkov.

Vďaka týmto vlastnostiam zlata a kvalitnej ručnej robote našimi zlatníkmi sú obrúčky excelentnej kvality a trvácne. Obrúčky je možné vidieť na našom webe, priamo v našej predajni  alebo na svadobných výstavách v Martine.

KONTAKTUJTE MA