Skip to main content
vlado ivan photo logo

Sme manželia a zároveň partneri vo fotení. Svadobná fotografia nás oslovila až natoľko, že sa fotenie svadieb stalo pre nás obrovskou vášňou, radosťou a zmyslom našej práce. Obaja cítime, aké nádherné je premieňať zážitky na krásne spomienky v podobe fotografií. Práve preto, fotenie svadieb je aj po veľa rokoch pre nás stále tak atraktívne a preto sa snažíme prinášať do našej práce čo najviac kreativity a originality.

Počas svadobného dňa sa snažíme zachytiť nielen tie najdôležitejšie momenty ale našou prioritou je zachytiť čo najviac emócií a momentov, ktoré si práve prostredníctvom fotografií od nás ľudia majú možnosť pripomenúť a často krát ich prežijú znova.

Byť súčasťou svadobného dňa je pre nás obrovskou zodpovednosťou, výzvou, ale najmä poctou, že to môžeme byť práve my, kto zachytí a premení tak neopakovateľné momenty na nezabudnuteľné spomienky.

Vaši svadobní fotografi Vladko a Mirka

svadobný ornament

Vlado Ivan Photo

Veľa krát nás naša práca tak prepojí s mladomanželmi, že sa aj naďalej stretávame a prežívame s nimi čarovné chvíle či pri fotení tehotenských alebo rodinných fotografií. A práve toto je pre nás tou najväčšou spätnou väznou, že môžeme byť súčasťou nielen svadobného dňa, ale aj tých ďalších. Tým, že pochádzame z Martina, svadba v Martine je pre nás ako tá vlastná. Dokonale poznáme okolie, krásne miesta, aj také, kam sa bežne ľudia nedostanú. Zaručíme Vám, že vaše svadobné fotografie budú vždy originálne, pútavé, zaujímavé a neopakovateľné. Ku každému svadobnému páru pristupujeme vždy veľmi kreatívne a individuálne. Vždy a veľmi úprimne sa tešíme každému novému svadobnému páru s ktorým môžeme stráviť ich svadobný deň. Budeme veľmi radi, ak to budeme môcť byť práve my, kto prežije tú najkrajšiu udalosť v živote s vami a už teraz sa budeme tešiť na každé ďalšie svadobné fotenie.

KONTAKTUJTE MA