Skip to main content
Adell Decor logo

AdellDecor veríme, že dlhoročné skúsenosti, stovky spokojných (teraz už manželských) párov, tisícky očarených svadobných hostí, precízna na 100% odvedená práca, a v prvom rade osobný, ľudský prístup, Vám dávajú záruku, že i Vaša svadba bude pre Vás a Vašich hostí nezabudnuteľným zážitkom.

Milujeme našu prácu, milujeme pohľad na šťastných ľudí, milujeme, keď môžeme rozdávať radosť… a takto sa aj začal celý náš príbeh… láskou ku kvetom, láskou k tvorivosti, láskou k láske.

Svadobné výzdoby a kvetinové dekorácie sme začali v Martine a okolí ponúkať pred viac ako ôsmimi rokmi. Postupne, krôčik po krôčiku, sme sa zoznamovali s budúcimi novomanželmi, úspešne sme plnili ich sny o krásnej svadbe, a oni nám dávali to najcennejšie… svojou spokojnosťou a chválou nás odporúčali svojim priateľom, rodine, známym či kamarátom.

Toto nás posúvalo ďalej, motivovalo, napĺňalo… z niektorých „novomanželov” sa stali naši priatelia, iní nám poslali fotografie zo svadobnej cesty či novonarodeného člena ich rodiny. Boli sme s nimi v ich VEĽKÝ DEŇ. Sme s nimi i teraz (stretnutia a spomienky plné smiechu a radosti).

Váše profesionálne svadobné dekoračné štúdio AdellDecor.

svadobný ornament

A čo bude ďalej??? Budeme tu… budeme sa rozvíjať, posúvať sa dopredu, učiť sa, pomáhať Vám splniť si Váš vlastný sen o krásnej svadbe.

A aby som nebola úplne neznáma… volám sa Majka… ja som AdellDecor (samozrejme spolu s mojimi úžasnými dievčatami, ktoré mi pomáhajú tvoriť Váš sen). So mnou sa budete stretávať, telefonovať a písať si. Mne budete posielať obrázky všetkého, čo sa Vám páči a čo by ste chceli. Ja budem tá, ktorá Vás vypočuje, usmerní Vaše kroky, poradí Vám, odporučí, a áno – občas povie i „toto radšej nie“.

AdellDecor

Spolu prejdeme cestičkou k Vašej vysnívanej svadbe, k obradu na lúke, o ktorom ste snívali už ako malé dievčatko… na konci tej cesty bude stáť ON a vy prejdete uličkou v krásnych svadobných šatách a spolu s ním poviete vytúžené ÁNO.

Ja budem stáť úplne vzadu… neviditeľná, no spokojná s tým, že všetko je tak, ako má byť a Vy ste šťastná!

KONTAKTUJTE MA

"*" označuje povinné polia

Dátum