Vizážistika pre mňa nie je len práca, je to moje srdce, duša, som to ja.

V mojom kozmetickom salóne, sa venujem nielen líčeniu, ale i komplexnému ošetreniu pleti. Zdravá a krásna pleť je to čo robí ženu krásnou. Líčenie je už len ta nádherná bodka, ktorou podčiarknem a dotvorím krásu ženy.

Svadobné líčenie v mojom podaní, je vytiahnutie emócii ktoré má každá nevesta v sebe na povrch. Neha, láska, šťastie, tá krásna nervozita, motýle v bruchu .. toto všetko musí byť čitateľne z tváre nevesty, ktorá odo mňa odíde, pripravená obliecť sa do svadobných šiat, pripravená vykročiť v ústrety novému životu. Samozrejmosťou je, že líčenie musí vydržať nejakú tu slzičku, bujarí tanec, či veľkú teplotu slnečného svadobného dňa.

Vaša svadobná vizážistka Suzi Style - Zuzana Janík Krupcová

svadobný ornament

Suzi Style – Zuzana Janík Krupcová

Skúška svadobného líčenia, predsvadobná kozmetika, úprava obočia či mihalníc… všetky tieto veci si spoločne naplánujeme tak, aby konečný výsledok v svadobný deň bol jednoducho dokonalý. Po dohode prídem v svadobný deň  za vami tam, kam potrebujete. Nalíčim svadobné maminky, družičky, ostatné dámy… veď každá žena má byť krásna.

S líčením som sa po prvý-krát stretla na strednej škole, kde sme ako mladé, pochabé baby skúšali byť modelkami. Po rokoch som  pochopila, že robiť ženy krajšími, ženskejšími je to čo ma napĺňa a čomu sa chcem profesionálne venovať.

KONTAKTUJTE MA

  • Date Format: DD dot MM dot YYYY