Skip to main content

BY MON PHOTOGRAPHY

Profesionálne svadobné fotografie

Počas svadobného dňa som ako vašim tieňom, ktorý vás sprevádza, je nenápadný a zároveň sa snaží byť o krok vpred. Slzy dojatia rodičov, detská radosť z balónikov či švagrov odzemok a následne roztrhnuté nohavice sú momenty, ktoré si chcete pripomínať viackrát.

Moje meno je Monika Matulová a fotografia ma oslovilo už v teenagerskom veku,kedy sa mi naskytla príležitosť nafotiť svoju prvú svadbu. Obrovská zodpovednosť. Ale poznáte to, keď ste mladý, máte viac odvahy riskovať. Keďže práve čítate tieto riadky na portáli svadbamartin, už viete, že risk sa vyplatil.

Každým dňom som chcela byť lepšia a to ma utvrdilo v tom, že fotografovanie neostane iba záľubou. Ten pocit, keď mojou prácou, do ktorej vkladám kus seba, poteším niekoľko ďalších ľudí, je neopísateľný. Keď ste dojatí ale zároveň sa viete aj dobre pobaviť na fotkách, to je moja odmena za Vašu dôveru, ktorú ste mi prejavili tým, že ste si ma vybrali za svoju svadobnú fotografku.

Usmerniť vás, keď je to nevyhnutné ale mojim zámerom je hlavne prirodzenosť a emócia, ktorú môžete cítiť prostredníctvom fotografie. Som za akýkoľvek váš nápad. Máte radi turistiku? Ja tiež. Fotenie na vrchoch našej Malej Fatry je zážitkom. Chcete fotiť portréty v zahraničí? Zbaľte ma so sebou!

Aby Vaše fotografie vyzerali čo najviac autenticky, je to o vzájomnej spolupráci oboch strán. Preto preferujem osobné stretnutie, kde si spoločne priblížime vašu predstavu a zároveň máme možnosť lepšie sa spoznať. Vďaka tomu, sa vaše fotografie stanú originálom.

Svadobná fotografka By Mon Photography

Svadobnej fotografii sa venujem cez 10 rokov, napriek tomu sa stále rovnako teším na každú jednu, akoby to bola moja prvá. Pretože každá svadba je iná a to ma fascinuje na tejto práci. Budem veľmi rada, keď sa nám spoločne podarí vytvoriť Váš jedinečný príbeh.

KONTAKTUJTE MA

"*" označuje povinné polia

Dátum vašej svadby