Skip to main content

Gratulujem Vám,

Radovan Guardo Haluška - Svadobný fotograf v Martine

Áno, už len to, že ste sa dostali na tento svadobný portál svedčí o tom, že to so svadbou myslíte vážne a to si zaslúži pochvalu.

Dovoľte mi, aby som sa Vám predstavil. Volám sa Radovan Guardo Haluška – šikovný, 31-ročný, vždy dobre naladený fotograf z Martina, ktorého zvažujete ako svojho fotografa na svadbu. Pôsobím po celej Slovenskej republike. Svadby fotografujem viac ako 10 rokov a neprestávam si ich užívať. Sú ako pozitívna droga, ktorú potrebujem k môjmu aktívnemu životu. Radosť, ktorú môžem rozdávať prostredníctvom fotografií je na nezaplatenie. Váš svadobný deň je len jeden, no spomienky naň z kvalitných fotografií však ostanú naveky.

Nebojím sa výziev pri našom budúcom fotení, či už portrétov na zaujímavom mieste alebo svadobného dňa poňatého trošku inak. Práve naopak, motivuje ma to prekonávať sa a zachytiť čo najlepšie Váš svadobný deň v plnej paráde so všetkými čriepkami a sekundami šťastia, ktoré prináša.

Určite Vám dá veľmi veľa práce vybrať si tie pravé a najkrajšie svadobné šaty, oblek, hotel, svadobné obrúčky, alebo aj firmu na svadobnú výzdobu, koláče, torty… Mohol by som pokračovať ešte hodnú chvíľu. A presne tieto veci, na ktorých ste si dali tak záležať, (hodiny a hodiny času prezerania internetových stránok a absolvovania rôznych návštev) zachytáva fotograf najlepšie ako vie, aby spomienky na tento veľký deň boli navždy nehasnúce. Aby Vás potešil pohľadom na fotografie, popri ktorom sa Vám budú vynárať ďalšie a ďalšie krásne okamihy.

Váš svadobný fotograf Radovan Guardo Haluška.

svadobný ornament

Torta a zákusky sa zjedia, alkohol sa vypije, kvety sa po týždni vyhodia, svoje ÁNO si poviete, skvelé portrétové fotenie prejde ako voda, párty doznie, ale krásne fotografie, na ktorých je všetko toto zachytené v tom najväčšom cvengu a paráde, tie ostanú navždy.

Je to krásny pocit a úžasná chvíľa, keď si spolu s polovičkou rok po roku, či už na výročie svadby alebo  počas Vianoc, keď opadnú stresy z nákupov, len tak v teple domova s rodinou otvoríte svadobný album a začnete v kruhu tých najbližších spomínať a rozpamätávať sa, aký mega deň to bol, čo sa prihodilo, čo nepodarilo, čo naopak vyšlo nad očakávania alebo čo bola čistá improvizácia. Toto všetko bude zachytené a Vy pookrejete s úsmevom a dobrou náladou pospomínate na tieto výnimočné chvíle.

Radovan Guardo Haluška

Toto Vám dáva fotograf, tie najviac krásne spomienky.

V prípade akýchkoľvek otázok a dotazov ma neváhajte kontaktovať, rád Vám poradím, pomôžem, odporúčim, čo budem môcť. Najlepšie je samozrejme osobné nezáväzné stretnutie, kde sa spoznáme a až potom sa rozhodnete pre fotografa. Fotograf je zo svadobných profesionálov ten, s ktorým trávite najviac času, preto jeho výber určite netreba podceniť.

Odporúčam Vám dohodnúť si predsvadobné osobné stretnutie kľudne aj s tromi fotografmi, a to Vás uistí v tom, že keď si už vyberiete, tak to bude ten naj!

KONTAKTUJTE MA

"*" označuje povinné polia

Dátum