Skip to main content

Na základe mojich dlhoročných skúseností ponúkam svoje služby aj pri svadobných akciách i napriek tomu, že môj záber je ďaleko širší (účinkujem a technicky zabezpečujem video produkciu v kluboch, na firemných akciách, oldies párty, plesoch a súkromných akciách) čím mám ďaleko väčší prehlaď a skúsenosti oproti iným kolegom s produkciami v rôznych žánrových štýloch, tematických akciách… Štýl mojej produkcie je orientovaný prevažne na komerčné tituly s dôkladným zvážením každého moderátorského vstupu. V prípade svadieb kladiem veľký dôraz na osobnú prípravu so svadobčanmi pred samotnou realizáciou s napísaním min. bodového scenára, zároveň viem poradiť s programom a jeho zostavením. Realizujem aj tzv. “moderné svadby”, kde sa skôr kladie dôraz na zábavu hudobnou produkciou, ktorá sa skôr približuje ku klasickej diskotéke, ale i klasické svadby so všetkými typickými aktivitami vrátane dodržiavanie tradičných zvyklostí národných ale i lokálnych. Každú svadbu moderujem a riadim (režírujem) od začiatku do konca, takže nutnosť prítomnosti “starejšieho” nie je potrebná.

Váš D.J. Ján Haliena.

svadobný ornament

Archív, ktorý vlastním momentálne zachytáva obdobie od 60-tych rokov až po súčasnosť v rôznych hudobných žánroch o počte viac ako 8 300 videoklipov, z čoho cca 1 950 klipov je z československej produkcie. Samotná video produkcia oproti len audio, viac upúta tancujúcich, ale i netancujúcich. Na svadbe máte hostí, ktorí z rôznych dôvodov nemôžu tancovať a tak pozeranie “jedným očkom” periférne na TV, kde idú videoklipy na ktoré ostatní tancujú, prináša rôzne spomienkové témy v kruhu netancujúcich, čím im čas na svadbe neskutočne rýchlo ubieha…

Vzhľadom na moje predchádzajúce pôsobenie vo firmách, kde som sa venoval svetelnému designu koncertov a turné interpretov a skupín (Desmod, M.David, M. Žbirka, Z. Smatanová, No Name, Gladiátor, L. Filipovej, …..) kladiem dôraz na nasvietenie celého priestoru sály ako i tanečného parketu s divadelným nasvietením svadobného páru (svadobný a rodičovský tanec, začepčenie, …) čo pomáha fotografom a kameramanom ku krajšiemu výsledku ich práce (na základe toho ma aj veľa fotografov a kameramanov odporúča). Vzhľadom na množstvo a kvalitu techniky ktorú vlastním, navrhujem jej verziu špeciálne na každý priestor osobitne.

KONTAKTUJTE MA

"*" označuje povinné polia

Dátum