Skip to main content

Svadobné koláče“, tak toto slovné spojenie som vždy počula ako prvé ak sme sa práve chystali na svadbu. Teda presnejšie to znelo „mňam, najviac sa teším na koláče“. Koláče si predsa nedoprajeme každý deň. Teda tie svadobné by mali byť naozaj potešením pre chuťové bunky ale aj ulahodiť očku. Máme tu preto niečo pre tých, ktorí majú radi klasiku, ale aj pre tých, ktorým sa páči viac niečo netradičnejšie. Oboje Vám ponúkame, ja Domie a moja sestra Lucy, pod názvom Sisters Cake.

Napečené s láskou vyjadruje úplne všetko. Pečieme s radosťou, pretože je to naša vášeň a nakoľko je táto práca náročná ako každá iná, je tu každý víkend ten okamih, keď sa na nás usmieva spokojná nevesta so ženíchom a ten pocit, že sme niekomu urobili radosť je nádherný. Na Vašu svadbu Vám vieme pripraviť výslužkové krabičky podľa vášho výberu a veľkosti, ktoré vieme svadobne nazdobiť.

sisters cake - svadobné koláče (candy bar) a torty

Svadobné koláče od Sisters Cake.

svadobný ornament

Sisters Cake

Pripraviť vieme aj nádherný a chutný sladký kútik, známy pod názvom Candy Bar. No a taktiež nesmieme zabudnúť na čerešničku na svadbe… predsa na svadobnú tortu. Naše svadobné torty robíme s dôrazom na detail, nakoľko je každá jedna také naše malé umelecké dielo. Každá svadobná torta pre nevestu a ženícha, je pre nás výzvou a originálom. Vašu tortu ako aj Candy Bar vám vieme po dohode doručiť na miesto hostiny a pripraviť sladký kútik tak, aby sa každému zbiehali slinky len pri prvom pohľade.

U nás nájdete všetko na jednom mieste a čo je najdôležitejšie? Nájdete u nás kvalitu, dlhoročné skúsenosti a ochotu vyhovieť všetkým požiadavkám nevesty a ženícha. Preto verím, že si na váš veľký deň vyberiete práve nás. Bude nám veľkou cťou ak sa ho budeme môcť zúčastniť.

KONTAKTUJTE MA

"*" označuje povinné polia

Dátum