Skip to main content
dj cooper logo

Hudba je na svadbe dôležitá v každom okamihu a príjemné osvetlenie a nasvietenie patrí k tomu rovnako, ako ženích k neveste. Ako DJ sa starám o hudobnú produkciu, moderovanie, svadobné hry a samozrejme o celý priebeh svadby. Aby svadobná hostina prebiehala príjemne a plynulo je nevyhnutné, aby som sa pred svadbou stretol so snúbencami a rozobrali sme spoločne ich predstavu.

Svadobný deň viem sprevádzať aj ako „moderný starejší“ a tým sa postarať, aby všetko išlo podľa plánu. Ako DJ mám k dispozícii toho viac:

  • plazivý dym
  • zábavný fotokútik s tlačou fotiek na mieste s obsluhou
  • ozvučenie obradu
  • ozvučenie ľudovej hudby
  • a stále chystám niečo nové.

Váš D.J. Cooper Peter Debnár.

svadobný ornament

DJ Cooper Peter Debnár

Nie je svadba ako svadba, aj keď by sa to tak mohlo zdať. Vždy je dôležité, aby som sa pred svadbou stretol osobne so snúbencami a porozprával sa s nimi hlavne o ich predstavách, ktoré spoločne upravíme aj na základe mojich skúsenosti. Na stretnutí ma zaujíma takmer všetko: zloženie hostí, wish list, black list, priestor, svadobné hry, teda celý program v svadobnej sále. Pokiaľ zastávam aj úlohu starejšieho (svadobného koordinátora), tak aj priebeh pred hostinou. Pri takomto detailnom plánovaní zaručujem bezproblémový priebeh svadby.

KONTAKTUJTE MA

"*" označuje povinné polia

Dátum