Skip to main content

Náš spoločný príbeh sa začal v roku 2018, kedy sme sa ako niekdajšie kolegyne na pracovisku ocitli v jednej malej, čarovnej miestnosti, náhodou. Bola tam len ona a ja. Ja som zahrala a ona hneď odpovedala svojím pôvabným spevom…

Voláme sa Michaela a Lucia a sme duo MÚZY TVORIVÉ. V osobnom živote sme vysokoškolsky vzdelané v hudobnej a všeobecnej oblasti. Tvoríme od prvého dňa ako sme sa spoznali. Neustále inovujeme, ale zároveň chránime tradičné. Z uvedeného neskôr vyplynul i názov nášho zoskupenia, ktoré občas poctia svojou prítomnosťou aj hosťujúci umelci. Naším poslaním je byť vždy na správnom mieste v správny okamih Vášho svadobného dňa.

V Svadbe Martin zastrešujeme rozmanité obrady, či už sa rozhodnete pre cirkevný alebo civilný sobáš, obrad v prírode, vo vlaku, na lanovke, pri rieke. Kdekoľvek vieme byť s Vami aj s repertoárom, ktorý sa buď pridŕža liturgie samotných cirkví alebo si ho po konzultácii s nami „ušijete na mieru“. Hrou na organ, klavír a harfu so spevom ponúkame interpretáciu skladieb rôznych štýlových období až k súčasným hudobným trendom. Najdôležitejšie sú Vaše predstavy a pocity, ktoré chcete odovzdať, či už vďaku rodičom, vyjadrenie nekonečnej lásky jeden druhému. Tam je našou úlohou hovoriť k Vám a Vašim hosťom prostredníctvom hudby. Kladieme dôraz na profesionalitu a originalitu.

Vaše hudobno-umelecké zoskupenie Múzy tvorivé

svadobný ornament

Múzy tvorivé – Umelecké zoskupenie ponúkajúce spev, hru na klavír, harfu a organ

Okrem svadobného obradu v Martine a okolí ponúkame spev a hru na nástroj aj na Váš prvý manželský tanec alebo počas svadobnej hostiny. Naši, už teraz, manželia sa často stanú aj našimi dobrými priateľmi, ktorých stretávame pri rôznych iných životných udalostiach, ako sú krstiny, rodinné oslavy, plesy, akcie kultúrneho i edukačného charakteru, firemné eventy, stužkové, charitatívne podujatia, koncerty, kde nás pozvú alebo odporučia. Ďakujeme za nich, pretože vďaka nim prijímame a odovzdávame to, čo z nás všetkých má prirodzene „svietiť“, lásku, pokoru..

Nie je pre nás dôležitá kvantitatívna charakteristika, skôr kvalitatívny umelecký zážitok za akýchkoľvek podmienok v akomkoľvek priestore pre Vás. Nás posúvajú hudba a emócie, ktoré vnášame prostredníctvom Vás ako osobné posolstvo. Svadba, svadobný obrad v Martine a okolí, a nielen to, je to najlepšie, čo si v Svadba Martin môžete dopriať bez akýchkoľvek pochybností, pretože dostanete to, čo si žiadate a predčí to Vaše očakávania.

KONTAKTUJTE MA

"*" označuje povinné polia

Dátum