Skip to main content

Zamýšľate sa nad tým čo máme spoločné so svadbami? Ako vám môžu pomôcť naše služby?

Odpoveď je jednoduchá. Každá žena, či už nevesta, maminka, alebo družička chce byť na svadbe a nielen na nej krásna. Mať dokonalú pleť, čelo bez vrások, telo bez chĺpkov, nepotiť sa z nervozity (áno, s týmto vieme pomôcť taktiež mužom). O toto všetko sa vieme postarať aj my v ambulancii estetickej medicíny.

V našej ambulancii vám náš vyškolený a milý personál pod vedením skúseného lekára pomôže vyriešiť estetické problémy. Všetky ošetrenia tváre vykonáva VŽDY lekár. Samozrejmosťou je profesionálna konzultácia pred zákrokom ako aj následná kontrola.

Vaš DermaHouse - ambulancia estetickej medicíny

svadobný ornament

DermaHouse

Ambulancia estetickej medicíny

Ponúkame:

  • Trvalú epiláciu laserom Candela – Vďaka modernému epilačnému laseru odstránime nežiadúce chĺpky takmer kdekoľvek na tele. Nad hornou perou, na brade, v podpazuší, na rukách a nohách, v okolí bikín, na intímnych partiách, na chrbte, atď.
  • Mezoterapiu – Omladí, hydratuje, revitalizuje a odstraňuje drobné vrásky na vašej tvári.
  • Aplikáciu Botulotoxínu – Odstraňuje mimické vrásky a nadmerné potenie na dlaniach, v podpazuší, či na chodidlách.
  • Aplikáciu Kyseliny hyalurónovej – Vypĺňa vrásky, vpadnuté jazvy, spadnuté líca, nadvihuje spadnuté kútiky úst, tvaruje a zväčšuje pery, napravuje ustupujúcu bradu, alebo nos.
  • Liftingové ošetrenie tváre – Aplikácia liftingových nití v lokálnej anestézii.

Máte už naplánovaný dátum svadby? Naplánujte si v predstihu i dátum konzultácie v našej ambulancii. Nenechajte si návštevu u nás na poslednú chvíľu, i dokonalosť potrebuje čas.

KONTAKTUJTE NÁS

"*" označuje povinné polia

Dátum