Zamýšľate sa nad tým čo máme spoločné so svadbami? Ako vám môžu pomôcť naše služby?

Odpoveď je jednoduchá. Každá žena, či už nevesta, maminka, alebo družička chce byť na svadbe a nielen na nej krásna. Mať dokonalú pleť, čelo bez vrások, telo bez chĺpkov, nepotiť sa z nervozity (áno, s týmto vieme pomôcť taktiež mužom). O toto všetko sa vieme postarať aj my v ambulancii estetickej medicíny.

V našej ambulancii vám náš vyškolený a milý personál pod vedením skúseného lekára pomôže vyriešiť estetické problémy. Všetky ošetrenia tváre vykonáva VŽDY lekár. Samozrejmosťou je profesionálna konzultácia pred zákrokom ako aj následná kontrola.

Vaš DermaHouse - ambulancia estetickej medicíny

svadobný ornament

DermaHouse

Ambulancia estetickej medicíny

Ponúkame:

  • Trvalú epiláciu laserom Candela – Vďaka modernému epilačnému laseru odstránime nežiadúce chĺpky takmer kdekoľvek na tele. Nad hornou perou, na brade, v podpazuší, na rukách a nohách, v okolí bikín, na intímnych partiách, na chrbte, atď.
  • Mezoterapiu – Omladí, hydratuje, revitalizuje a odstraňuje drobné vrásky na vašej tvári.
  • Aplikáciu Botulotoxínu – Odstraňuje mimické vrásky a nadmerné potenie na dlaniach, v podpazuší, či na chodidlách.
  • Aplikáciu Kyseliny hyalurónovej – Vypĺňa vrásky, vpadnuté jazvy, spadnuté líca, nadvihuje spadnuté kútiky úst, tvaruje a zväčšuje pery, napravuje ustupujúcu bradu, alebo nos.
  • Liftingové ošetrenie tváre – Aplikácia liftingových nití v lokálnej anestézii.

Máte už naplánovaný dátum svadby? Naplánujte si v predstihu i dátum konzultácie v našej ambulancii. Nenechajte si návštevu u nás na poslednú chvíľu, i dokonalosť potrebuje čas.

KONTAKTUJTE NÁS