Skip to main content

STODOLA KESTA

Krásny rustikálny priestor pre vašu svadbu v Martine

Ste snúbenci, plánujete svadbu a chceli by ste túto výnimočnú udalosť osláviť v krásnom modernom novom rustikálnom priestore? Tak ste na správnom mieste! Stodola Kesta prínáša atmosféru vidieckej svadby a to bez toho, aby ste sa museli presunúť z centra mesta. Stodola Kesta oficiálne otvorila svoje brány v marci 2023 a ponúka Vám jedinečný svadobný a eventový priestor v regióne Turiec s kapacitou od 70 do 100 ľudí, avšak nie je pre nás problém urobiť aj menšiu svadbu. Rustikálny dizajn interiéru, ktorý sa snúbi s výnimočnou chuťou a moderným prevedením našej gastronómie bude zážitkom pre každú nevestu a ženícha, na ktorý budú spomínať do konca života. Priestor je počas letných dní klimatizovaný a cez zimu vyhrievaný, takže je možné ho využiť celoročne.

Samozrejmosťou je zabudovaná zvuková a svetelná technika ako aj spolupráca s overenými partnermi z oblasti svadobného priemyslu, takže novomanželia si môžu byť istí, že sú u nás v dobrých rukách.

Stodola Kesta disponuje súkromným parkoviskom pre 15 áut a pre novomanželov je nachystaný taktiež mladomanželský apartmán zadarmo v priestoroch nad Kesta Bistrom.

S prenájmom Stodoly si zároveň prenajímate aj Kesta Garden, čo predstavuje krytú terasu s ratanovým sedením a bar s obsluhou, ktorí ocenia najmä páni, ktorí si budú chcieť vydýchnuť medzi tanečnými kolami.

Veľkou výhodou môže byť tiež fakt, že ak plánujete obrad v parku, botanickej záhrade, prípadne iný exteriérový sobáš a obávate sa počasia, Stodola Vám vie poskytnúť zadné dvierka a v prípade nepriaznivého počasia môže byť svadobný obrad presunutý do Kesta Garden alebo priamo do Stodoly.

Jedinečný priestor v centre Turca v dizajne vidieckej stodoly

Ak patríte medzi pracovne vyťažených ľudí a nemáte časový priestor na riešenie všetkých detailov, ktoré si svadba vyžaduje, radi Vám vyskladáme svadbu na kľúč podľa Vašich predstáv. Kreativite sa medze u nás nekladú a tak sme otvorení každému zaujímavého a inovatívnemu nápadu, nech je Vaša svadba presne takou, akú ste si vysnívali.

Tešíme sa na Vás!

KONTAKTUJTE NÁS

"*" označuje povinné polia

Dátum vašej svadby