Skip to main content

Hotel Gader nájdete kúsok od Martina v blízkosti  dedinky Blatnica, obklopený krásnou prírodou Turčianskej záhradky. Hotelová reštaurácia je vychýrená svojou skvelou kuchyňou, v ktorej si zakladáme na čerstvosti  a kvalite surovín. Nakupujeme u lokálnych dodávateľov. V blízkosti hotela, každú jar vyrastie krásny romantický svadobný stan s kapacitou 120 osôb. Svadobné hostiny v stane a obrady vonku sa u nás konajú od mája do októbra. Nielen počas víkendov, ale i v bežné dni.

Tanečný parket a sála doplnená okrúhlymi stolmi a chiavari stoličkami, vytvára základ pre dokonalú a trendy svadbu. Krásne lustre a svetielka na strope doplňujú romantickú atmosféru. Čistý štýl svadobného stanu, si dotvoríte podľa svojich predstáv. Je len na Vás, v akom duchu sa ponesie celková výzdoba svadobnej hostiny. No i tu, Vám vieme byť nápomocný a odporučiť Vám služby šikovných svadobných dekoratérok.

Logo Hotel Gader a RaMartin Reštaurácia

Romantika v svadobnom stane - Hotel Gader

svadobný ornament

Romantický svadobný stan v srdci Turčianskej záhradky

Svadobný obrad pod holým nebom u nás nie je problém. V našom areály sú krásne miesta, kde si splníte sen o romantickej svadbe a poviete svoje „ÁNO“. Pre snúbencov, hľadajúcich krásny a romantický priestor, obklopený krásnou prírodou je náš hotel a stan tá správna voľba.

Zverte svoj veľký deň do rúk profesionálov a naplno si užite romantické chvíľky a jedinečnosť okamihu. Vaša svadba bude nezabudnuteľný zážitok nielen pre Vás, ale i Vašich hostí.

KONTAKTUJTE NÁS

"*" označuje povinné polia

Dátum