Skip to main content

Bistro Impresia je bistro s tradíciou, ktorá je prevtelená do moderného ducha. Spoločne s Vami, pripravíme pre Vašich svadobných hostí menu, ktoré svojou dokonalou chuťou splní očakávania i tých najnáročnejších gurmánov. Svadba je miesto, kde sa spoja osudy, životy a rodiny dvoch ľudí rovnako, ako my spájame ingrediencie a tvoríme dokonalé svadobné jedlo. Štipka radosti, hrsť šťastia a náruč lásky = krásny a harmonický spoločný život.

Výborné jedlo z Bistra Impresia

svadobný ornament

Bistro Impresia

Sme tím ľudí, ktorí milujú dobré jedlo z kvalitných surovín a jeho prípravu.

Snažíme sa prinášať kvalitnú gastronómiu do každodenného života. Počas nášho fungovania sme zabezpečili mnoho menších či väčších rodinných, spoločenských i firemných osláv, eventov, akcií. Stabilný, erudovaný a neustále sa vzdelávajúci profesionálny personál Vám dopraje naozajstný gastronomický zážitok. Využívame a používame najnovšie trendy a technológie. Nechajte sa i Vy unášať vynikajúcou chuťou našich pokrmov, ktoré lahodia nielen chuťovým kanálikom, ale i Vášmu oku. Suroviny, ktoré používame, sú starostlivo vyberané od našich overených, lokálnych dodávateľov, vždy čerstvé a stopercentné.

Nechajte naše ruky a naše srdcia robiť to čo vieme najlepšie – variť. A my, sa postaráme o to, aby Vaši hostia po svadbe nespomínali len na to, ako sa výborne zabavili, ale i na to ako sa úžasne a do sýtosti najedli.

Tešíme sa na Vás a na to ako Vám uvaríme v najdôležitejší deň vo Vašom živote.

KONTAKTUJTE MA

"*" označuje povinné polia

Dátum