Skip to main content
Drobnôstky Logo

Volám sa Barbora a s láskou pre Vás tvorím takmer všetky svadobné dekorácie. Ako vznikli Drobnôstky? Vydávala sa moja kamarátka a ja som jej chcela vyrobiť niečo pekné. Výroba svadobných doplnkov ma tak pohltila, že som jej na svadbu priniesla svadobné poháre pre novomanželov, svadobný župan, vešiaky s nápisom nevesta a ženích, balóny potlačené svadobným motívom a mnoho iných doplnkov. Ešteže bola svadba v Martine, inak by sa nám cestovalo asi dosť ťažko.

Svoje výrobky som po svadbe zverejnila na sociálnych sieťach. Budúcim nevestám sa doplnky veľmi páčili a odvtedy pre Vás svadobné i iné drobnosti tvorím pod značkou Drobnôstky. Naše svadobné župany, podbradníky a iné vecičky, šijú šikovné slovenské krajčírky. Kreslené produkty ilustruje slovenská umelkyňa. Našou tvorbou teda plníme Vaše svadobné sny, a vy ich kúpou, podporujete šikovné Slovenky

V našej ponuke nájdete svadobné poháre, svadobné podbradníky, župany pre nevesty a družičky ,personifikované poháre či štamperlíky. Ponúkame aj krabičky na svadobné prstienky, omaľovánky so svadobnou tématikou, ktoré na vašej svadbe zabavia všetky deti, či nálepky na svadobné výslužky. Samozrejme i doplnky na rozlúčku so slobodou, potlačíme Vám šerpy, tričká, pripravíme poháre s Vašimi menami, odznačiky… všetko vám bude pripomínať skvelú zábavu a plánovanie. Ponuku neustále rozširujeme a upravujeme, preto nás kľudne kontaktujte ak Vám v našej ponuke niečo chýba.

Vaše Drobnôstky pre svadbu

svadobný ornament

Drobnôstky – svadobné doplnky

Svojou tvorbou, sa snažím priniesť nevestám nové možnosti, vytvoriť  doplnky podľa Vašich predstáv. Takmer všetko na našom webe vyrábame na objednávku. Môžete si tak zvoliť farby, text, rozmery a keď náhodou nemáme v ponuke niečo po čom túžite, radi vám to na mieru vyrobíme, alebo ponúkneme alternatívu. Tiež ponúkame nálepky napríklad na vešiaky, poháre, uvítacie tabule a iné predmety pre tie nevesty, ktoré si chcú samé vyrobiť doplnky podľa svojich predstáv.

Naše produkty si môžete zakúpiť pohodlne na www.drobnostky.sk a o možnostiach produktov na mieru sa neváhajte informovať cez sociálne siete alebo kontaktný formulár nižšie. Už teraz sa teším na tvorenie Vašich vysnívaných svadobných doplnkov.

Barborka | Drobnôstky | Svadba Martin | Svadobné doplnky

KONTAKTUJTE MA

"*" označuje povinné polia

Dátum