Skip to main content

Volám sa Katarína a pracujem v kaderníckom salóne Glamour Hair Studio. Je to môj splnený sen, moja práca, ktorá ma neskutočne napĺňa. Sem prichádzajú dámy s veľkými očakávaniami a krásnymi predstavami o svojej korune krásy.

Milujem svoju prácu a k vláskom pristupujem s láskou, nehou, pokorou, pretože oni si to zaslúžia, sú predsa našou ozdobou. Svadobný deň je jedným z najkrajších dní každej ženy. Uvedomujem si, že jeho prípravy sú náročné a každá žena si zaslúži, aby na svojej svadbe vyzerala výnimočne a žiarila.

Vaša svadobná kaderníčka Katarína Plicová

svadobný ornament

Glamour Hair Studio

Svadobné kaderníctvo

Svadobný účes musí vydržať nielen počas obradu a byť krásny na svadobných fotografiách, ale svoju podobu si musí zachovať počas celej svadobnej hostiny až do skorých ranných hodín.

Tak ako je dôležitá skúška svadobných šiat či svadobného make-upu, je nevyhnutná aj skúška svadobného účesu spojená s konzultáciou, kedy Vám s radosťou poradím všetko okolo starostlivosti, výživy, prípadne doladíme všetko okolo vláskov, tak aby boli 100% pripravené na Váš veľký deň. Na základe Vašich predstáv, typu šiat a v neposlednom rade typu osobnosti, preberieme výber účesu a následne pretvorím Váš sen o svadobnom účese do reality.

Svadobné a spoločenské účesy fixujem kvalitnými stylingovými prípravkami, ktoré neprekvapí vietor, dážď, hmla a odolajú aj divokému tancu.

Milé nevesty, Váš „Veľký deň“ je jedinečný a preto by ste sa mali cítiť skvele. Aby som Vám s časovým stresom pomohla, ponúkam Vám svoje služby aj priamo u Vás doma. Skrášľujem aj svadobné maminy, družičky a ostatých svadobných hostí na Vami vybratom mieste.

Bude mi cťou byť súčasťou príprav Vášho svadobného dňa.

Glamour Hair Studio, M. R. Štefánika 7, 036 01 Martin

KONTAKTUJTE MA

"*" označuje povinné polia

Dátum