petra lauro logo

Farby sú pre mňa spojené s krásou a umením.  Či sú na plátne alebo vo vizáži, farby vedia povedať veľa. Ako sa cítime, čo prežívame, čo máme radi. 

Venujem sa vizážistike už niekoľko rokov. Mojim najväčším úspechom bola účasť v súťaži krásy Miss Liptov.  Samozrejme nie ako finalistka J ale vizážistka celého projektu. Mojimi rukami prešlo mnoho neviest a teším sa na každý jeden svadobný deň.  Žena je nádherná bytosť a pritom každá z nás je iná.  Tak ako líčenie … vždy má inú tvár.

Vaša svadobná vizážistka Petra Lauro

svadobný ornament

Petra Lauro

Svojim budúcim nevestám viem poradiť, ako mať do svadby nádhernú pleť a s každou individuálne svadobné líčenie konzultujem. Je dôležité, aby sme vybrali líčenie podľa predstáv a požiadaviek. Nedržím sa „trendov“ v spoločenskom líčení. Pre mňa je dôležitá spokojnosť a vo výsledku krásna žena.

Ako prebieha skúška a svadobné líčenie? Začíname skúškou líčenia a konzultáciou. Vyberieme najvhodnejšie farebné kombinácie, dáme si spolu dobrú kávu a za hodinku vieme nájsť líčenie na mieru. Často dostávam otázku, či môžem líčiť aj doma alebo v hoteli, kde prebieha svadba. Určite! Pre mňa je to najobľúbenejšie miesto, pretože som priamo v dianí a cítim sa súčasťou Vášho dňa. A samozrejme Vy sa nemusíte stresovať, že niečo nestihneme.

Vo svadobný deň Vám nalíčim maminy, tety, sesternice… (aj ženích má u mňa miesto) a nevesty si nechávam ako čerešničku na torte. Celý deň patrí len Vám.  A ja sa vždy teším, keď mi po svadbe pošlete krásnu fotografiu z Vášho dňa.

KONTAKTUJTE MA

  • Date Format: DD dot MM dot YYYY